Opis meczów I kolejki Ligi Mistrzów UJK w Futsalu

Grupa A   Ratownictwo Medyczne INarix 1:4

Dnia 28.10.2015 roku odbył się nasz pierwszy mecz drużyny Ratownictwo medyczne I. Rozegraliśmy go z jedną
z lepszych drużyn w lidze, mowa tu o Narix. Wszystko zaczęło się dla nas dobrze i graliśmy jak równy z równym. Niestety po paru minutach było widać brak zgrania oraz doświadczenia naszego nowego zespołu. Po paru łatwych błędach w obronie straciliśmy 2 gole lecz nie poddawaliśmy się. Udało nam się zdobyć gola kontaktowego. Bramkarz naszej drużyny miał ręce pełne roboty. Ratował nas od stracenia kolejnej bramki. Niestety zawodnicy z Narix podawali sobie szybko i celnie. Ich najskuteczniejsza bronią były długie podania co potem przyniosło oczekiwany efekt. Straciliśmy 3 bramkę a w końcówce po kolejnym błędzie obrony czwartą. Był to dobry mecz więc zostaje niedosyt. Następnym razem będziemy bardziej skoncentrowani i ostrożni. Pokażemy na co nas stać!