Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu

W dniach 29 styczeń - 1 luty 2015 r. w Krakowie na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu - Strefa C. Wzięły w nich udział najlepsze drużyny z województw:lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

Nasza ekipa trafiła do grupy D gdzie miała za przeciwników: Politechnikę Rzeszowską, Akademię Wychowania Fizycznego z Krakowa i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową z Tarnowa.
Wyniki naszej drużyny:
UJK Kielce - Politechnika Rzeszowska 4:3(2:2) Radomski 2, Szymkiewicz, Zuba.
UJK Kielce - PWSZ Tarnów 1:2(1:1) Szymkiewicz.
AWF Kraków - UJK Kielce 6:1(2:1) Radomski.

UJK Kielce zajęło 3 miejsce w tej grupie i nie awansowało do fazy pucharowej(decydowała mała tabela między trzema drużynami(UJK Kielce, Politechnika Rzeszów i PWSZ Tarnów)i brakło nam 2 strzelonych bramek do awansu).

W naszej strefie bezapelacyjnie najlepszy był AWF Kraków(mający w swoich szeregach reprezentantów Polski oraz Wisły Kraków-aktualnego lidera Ekstraklasy Futsalu)który wygrał wszystkie mecze i wraz z PWSZ Nowy Sącz, UMCS Lublin i UEK Kraków będzie reprezentował strefę C na finale AMP w Futsalu który odbędzie się w Katowicach(12 - 15 luty 2015 r.).

UJK Kielce prowadzone przez trenera Włodzimierza Sterkowicza reprezentowali:
Sebastian Dobrodziej, Mateusz Machnicki, Wojciech Zuba(kapitan), Dominik Szymkiewicz, Tomasz Radomski, Jacek Kukla, Tomasz Skrzyniarz, Arkadiusz Foks, Łukasz Kwiecień, Przemysław Gnat, Michał Kopytowski i Sławomir Leśniak.
Kierownikiem drużyny był Sławomir Krupa.