Zmiana-Mecz z Politechniką Świętokrzyską o awans na AMP

Dnia 10 maja 2016 r.(wtorek)o godz.18:30 na Stadionie Międzyszkolnym w Kielcach przy ul. Prostej 57 odbędzie się mecz rewanżowy
AZS Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - AZS Politechnika Świętokrzyska
w ramach eliminacji środowiskowych do Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej - Strefa C.
Pierwotnie mecz ten miał się odbyć o godz.19:30 na boisku bocznym stadionu Korony w Kielcach przy ul. Ściegiennego 8, ale ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana miejsca oraz godzina rozpoczęcia spotkania.

Serdecznie zapraszamy do licznego przyjścia na to spotkanie(możemy wziąć ze sobą znajomych, koleżankę, kolegę, dziewczynę, chłopaka)i zarazem prosimy Was o gorący doping dla naszego zespołu który po zwycięskim pierwszym meczu(2:0)będzie walczył o wyjazd na Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej do Rzeszowa.