Opis meczów III kolejki Ligi Mistrzów UJK w Futsalu

Grupa B   RatMed - Typowy Skład 4:0

Drużyna RatMed kontrolowała mecz od początku do samego końca. Nie dawali dojść przeciwnikowi do bramki, mimo iż na początku popełniali wiele błędów takich jak niewykorzystane sytuacje podbramkowe, niedokładne przyjęcia czy też podania. W pierwszej połowie zawodnicy RatMed umieścili jedną piłkę w bramce przeciwnika, więc chłopaki z drużyny przeciwnej dzielnie się bronili, a zwłaszcza ich bramkarz, który ratował wielokrotnie nawet sytuacje "sam na sam". Natomiast w drugiej połowie zmęczenie dało o sobie znać, ale w większym stopniu przegranej drużynie i mimo braku rezerwy w zespole RatMed to chłopaki dołożyli jeszcze 3 bramki przeciwnikowi, który miał w zapasie kilku zmienników. Mecz skończył się pewnym wynikiem 4:0, więc bramkarz drużyny zwycięskiej nadal pozostaje z "zerowym" kontem po trzech meczach.