Mecze z Politechniką Świętokrzyską o awans na AMP

Dnia 26 kwietnia 2016 r.(wtorek)o godz.18:15 na Stadionie Międzyszkolnym w Kielcach przy ul. Prostej 57 odbędzie się mecz AZS Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - AZS Politechnika Świętokrzyska
w ramach eliminacji środowiskowych do Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej - Strefa C.
Mecz rewanżowy zostanie rozegrany 10 maja 2016 r.(wtorek)o godz.19:30 na boisku bocznym stadionu Korony w Kielcach przy ul. Ściegiennego 8.

Serdecznie zapraszamy do licznego przyjścia na te spotkania(możemy wziąć ze sobą znajomych, koleżankę, kolegę, dziewczynę, chłopaka)i zarazem prosimy Was o gorący doping dla naszego zespołu który będzie walczył o wyjazd na Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce nożnej do Rzeszowa.